Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Gnojnica

Gnojnica, podkarpackie

  • 399 000 zł
  • 107 m²
  • 3 728,97 zł/m²

Zdjęcie

Anna Słupecka

Skontaktuj się

Dom Gnojnica

Gnojnica, podkarpackie

zaktualizowane:
10 maja 2026

399 000 zł

107 m²

3 728,97 zł/m²

Dom Gnojnica

Zaktualizowane: 10 maja 2026

399 000 zł 107 m² 3 728,97 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 550 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 550 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (3 728,97 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 107 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: drewno
  • Działka: 1 550 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: tak (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: KLUCZ Nieruchomości, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 5

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyłącznie w ofercie biura Klucz Nieruchomości dom wolnostojący o powierzchni 107 m², położony na malowniczej, zagospodarowanej działce o powierzchni 15,5 ar, znajduje się w spokojnej miejscowości Gnojnica Wola, w pobliżu Ropczyc.

To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, sielską atmosferę oraz bliski kontakt z naturą. (...)

Agent

Anna Słupecka

571 577...

571 577 136

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

571 577...

571 577 136

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości